قیمت نبشی

این پروفیل با ظاهر منحصربه‌فردی که دارد را می‌توان به‌راحتی از سایر مصالح ساختمانی تشخیص داد. شکل ظاهر آن به این صورت است که دارای یک سطح مقطع با دو ضلع عمود بر یکدیگر است که می‌توان با توجه به کاربردهایی که دارد شکل ظاهری آن دارای تفاوت‌های جزئی باشد. نبشی‌ها از سری محصولاتی هستند که انواع مختلفی دارند و در پروژه‌های مختلفی استفاده می‌شوند. اگر قصد خرید این محصول را دارید به شما پیشنهاد می‌دهیم قبل از خرید با ما همراه شوید تا بیشتر با این محصول آشنا شوید.

انواع نبشی به چند دسته تقسیم می‌شود؟

همان‌طور که گفتیم این محصول مانند برخی دیگر از مصالح ساختمانی دارای انواع مختلفی است که افراد می‌توانند به‌راحتی با توجه به نیاز خود بهترین آن‌ها را انتخاب نمایند و در زیر به انواع مختلف این محصول اشاره‌کرده‌ایم:

قیمت نبشی

دسته بندی بر اساس نحوه تولید

 اولین نوع دسته‌بندی این محصول با توجه به نوع تولید آن‌ها است.  به‌صورت کلی این پروفیل‌ها به دو صورت پرسی و فابریک تولید می‌شوند. در نوع پرسی معمولاً از پروفیلی با طول 6 متر استفاده می‌شود و بعد آن را از وسط خم می‌دهند  و باعث می‌شود که پروفیل به شکل دلخواه درآید. بهتر است بدانید در این محصول از ورق‌های فولادی استفاده می‌شود.  در نوع بعدی محصول که به‌صورت فابریکی تولید می‌شود به این صورت که از همان ابتدای تولید سعی می‌کند که محصول به شکل دلخواه  درآید. لازم به ذکر است که نمی‌توان به‌صورت کلی کیفیت این دو محصول را مقایسه کرد و معمولاً انتخاب بین این دو محصول بیشتر به سلیقه مشتری بستگی دارد.

دسته بندی بر اساس شکل ظاهری

کاربردهای نبشی آهن رسان 

بهتر است بدانید کشور عزیزمان یکی از تولیدکنندگان این محصول است که به‌صورت حرفه‌ای این محصول را تولید می‌کند البته در بازار می‌توان محصولاتی از کشورهای روسیه و اوکراین نیز یافت که تفاوتی ازنظر کیفیت با نمونه‌های داخلی ندارد. همچنین در مورد این محصول چه تولید داخلی و چه خارجی می توانید به راحتی مدل مورد نظر را انتخاب نمایید. این نوع از محصول بیشتر در صنعت ساختمان‌سازی استفاده می‌شود اما کاربرد آن‌ها تنها محدود به ساختمان‌سازی نمی‌شود و رد موارد دیر نیز استفاده می‌شود. در زیر به کاربرد‌های دیگر این محصول اشاره‌کرده‌ایم:

لازم به ذکر است که این نوع از پروفیل‌ها را می‌توان با توجه به شکل ظاهری که دارد به‌صورت شاخه‌ای و خردشده استفاده کرد. از مدل‌های خردشده یا لقمه‌ای بیشتر در آسانسورها استفاده می‌شود. بهتر است بدانید دامنه کاربرد محصول به‌صورت شاخه‌ای بسیار گسترده است. به‌عنوان‌مثال از مدل‌هایی که دارای سایز 50 تا 150 هستند می‌توان برای قسمت‌های مختلف مانند موارد زیر استفاده کرد

نبشی‌ها و اتصالات آهن رسان 

یکی از دلایل اصلی تولید این محصول استفاده آن‌ها در اتصالات است. معمولاً در اکثر سازه‌ها برای بیشتر اتصالات از این محصول استفاده می‌شود زیرا باعث می‌شود سازه را تا حد زیادی مستحکم کند. بیشتر مهندسین با شناسایی قسمت‌هایی که نیاز به تقویت دارد از این محصول استفاده می‌شود تا بتوانند ایمنی سازه را تا حد زیادی افزایش دهند. جالب است بدانید با توجه به مزیت‌های متعددی که این محصول دارد هزینه کاملاً ناچیز و معقولانه‌ای دارد. لازم به ذکر است برای استفاده از اتصالات ایمن با این محصول باید به‌صورت اصولی استفاده کرد به این صورت که اگر قرار است از سازه با بال یکسان استفاده شود از زاویه 54 درجه استفاده شود تا مرکز ثقل و ورق‌ها در یک راستا قرار بگیرند.

قیمت نبشی

نبشی

قیمت روز نبشی آهن رسان و قوطی وزن و قیمت نبشی ۴ قیمت نبشی ۴ قیمت نبشی آرین نمودار قیمت نبشی قیمت نبشی دست دوم قیمت نبشی 3 قیمت نبشی ۵ قیمت نبشی ۵ قیمت روز نبشی در کانال تلگرام آهن رسان  و قوطی قیمت نبشی ۳ قیمت نبشی 10*10 قیمت نبشی 4 سبک قیمت نبشی ۸ اصفهان قیمت نبشی گالوانیزه در واتساپ آهن رسان  قیمت نبشی 5 اصفهان قیمت روز آهن 14 اصفهان قیمت پروفیل قیمت نبشی 10*10 قیمت آهن اصفهان قیمت آهن فایکو قیمت آهن ایران جیب قیمت هر کیلو آهن درب و پنجر قیمت تیرآه قیمت نبشی گالوانیزه در آهن رسان قیمت نبشی 4 سبک قیمت روز نبشی و قوطی قیمت نبشی 10*10 قیمت اهن قیمت آهن اصفهان امروز قیمت آهن در مشهد قیمت اهن در مشهد به آدرس www.ahanresan.ir بارگذاری شده است.

نحوه نبشی کشی

یکی از اقدامات اصلی که در ایمنی سازه‌ها و ساختمان‌ها بسیار تأثیرگذار است استفاده از نبشی کشی اصولی و دقیق است. گاهی افراد به‌ اشتباه تصور می‌کنند نماهایی که به ‌اصطلاح بدون دیوارهای نما هستند ایمنی کافی ندارند اما این باور کاملاً اشتباه است زیرا افراد می‌توانند خیلی راحت  با استفاده از نبشی کشی اصولی و دقیق یک ساختمان زیبا و بدون دیوارهای مزاحم در نما داشته باشند. بیشترین اشکالاتی که در ساختمان‌های ناامن رخ می‌دهد این است که مهندسین و معماران ساختمان از این مرحله بدون توجه گذشته‌اند.با توجه به مشخصات کلی که این محصولات دارد باید در هر گوشه‌ای از ساختمان از مدل مرتبط با آن استفاده شود به‌عنوان‌مثال بهترین انتخاب برای سازه‌های آسانسور استفاده از مدل لقمه‌ای این محصول است. لازم به ذکر است در زمان مشخص کردن مشخصات این محصول طول بال و ضخامت بال‌ها تعیین می‌شود. به ‌عنوان ‌مثال در مدل اسپیرال با مشخصه L40*40*40 طول و ضخامت بال‌ها 40 است.  اگر به دنبال محاسبه وزن نبشی هستید باید بگوییم می‌توانید با استفاده از فرمول زیر آن را  محاسبه نمایید( تمامی پارامترهای زیر برحسب متر هستند):

اندازه بال * طول بال * ضخامت بال * ۷۸۵۰ * ۲ =وزن محصول