قیمت ناودانی اروپا در تهران

از نبشی های فولادی برای اهداف مختلفی در ساختمان بهرگرفته می شود به عنوان  مثال  در ساخت  چهارچوب سازی که از جمله  متداول ترین  موارد استفاده نبشی ها و ناودانی های فولادی است مورد استفاده قرار می گیرد همچنین از این محصولات برای کارهای تزئینی و تقویت‌کنندگی نیز استفاده می‌شود. قیمت ناودانی اروپا در تهران

قیمت ناودانی اروپا در تهران

ازجمله کاربردهای دیگر ناودانی می توان  به موارد زیر اشاره  کرد :

 1. ساخت پل، انبار و قفسه
 2. برج‌های ارتباطی، کابل و برق
 3. ساخت فریم تخت، صندلی، نیمکت و نردبان
 4. ساخت قاب‌هایی در سیستم تهویه هوا
 5. ساخت ستون و خرپا
 6. شاسی‌کشی آسانسور
 7. استفاده برای اتصالات ساده در سازه
 8. صنعت کشتی‌سازی و خودروسازی

مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی اروپا در تهران

ناودانی فولادی

ناودانی های نوار فولادی به  شکل  < C >  یا  < U > شکل می باشد و از دو بال  یا لبه که معمولا  با  زاویه 90 درجه است به جان  متصل می شود و تشکیل یک  کانال  می دهد . قیمت ناودانی در تهران  ها همانند  نبشی ها به  2 روش :

 1. ناودانی پرسی
 2. ناودانی فابریک

تولید می شوند و همچنین ناودانی ساده از ورق های گرم معمولی ساخته شده و ناودانی مشبک از ورق گرم گالوانیزه تهیه می‌شود.

نکته :

ناودانی ها از ورق های فولادی  تولید می گردد و به دو دسته :

تقسیم  بندی می گردد.قیمت ناودانی اروپا در تهران

نکته:

ناودانی های شکل C دارای استحکام بیشتری است و در مقایسه  با سایر محصولات  فولادی ناودانی از مقاومت  پیچشی کمتری برخوردار می باشد  و کمی سبک  تر و  انعطاف پذیر تر است.

قیمت ورق a516 در مشهد

لیست آهن فروش اصفهان شماره تلفن اهن الات اصفهان قیمت آهن اصفهان قیمت تناژ آهن قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان قیمت آهن ساختمان سازی آهن فروشی اصفهان آهن آلات هاشمی اصفهان قیمت ورق st52 وارداتی ورق a283  آهن رسان https://ahanresan.ir/a283/ نشانی  قیمت ورق آهن قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق بادامی قیمت ورق گیلان قطعات نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق a516آهن رسان  https://ahanresan.ir/a516/بارگذاری شده است.

کاربردهای ناودانی در صنایع مختلف

نبشی و  ناودانی از جمله مقاطع  فولادی باز هستند و شباهت های زیادی به  یک  دیگر دارند  در کنار این شباهت  ها تفاوت هایی نیز با یک  دیگر دارند  از ناودانی ها در استفاده از :

سازه‌های فلزی در فضاهای باز و سایر مصارف  این چنینی مورد استفاده  قرار می گیرد .

آلیاژهای مورد استفاده در ناودانی

از آلیاژهایی نظیر :

استفاده می گردد و وجود این مواد سبب می شود تا مقاومت فلز در برابر خوردگی افزایش پیدا کند.قیمت ناودانی اروپا در تهران

کاربردهای ناودانی

 1. ساخت دیوارهای گاراژها، انبارها، کارگاه‌ها و دیگر ساختمان‌های فلزی
 2. ساخت سقف‌های سبک، به‌عنوان تیرچه
 3. ساخت قاب در و پنجره
 4. ساخت قاب‌های وسایل نقلیه
 5. ساخت دیوارها و سقف تریلر
 6. ساخت ساختمان‌های تجاری و صنعتی مانند انبارها
 7. ساخت نرده‌ها، خرپاهای پل یا ریل‌های محافظ
 8. ساخت پانل‌ها و کابینت‌های ثابت

انواع نبشی موجود در بازار

نبشی های مختلف و موجود در بازار براساس :

 1. روش تولید
 2. طول بال
 3. آلیاژها

دسته بندی می شوند .

انواع نبشی بر اساس روش تولید

نبشی‌ها به 2 روش پرسی و فابریک تولید می‌شوند:

1.روش پرسی:

در روش تولید نبشی های پرسی از ورق های فولادی که از وسط خم شده اند به شکل نبشی پرس استفاده می گردد  که به طور معمول نبشی های تولید  شده به  طول 6 متری تولید  می شوند.قیمت ناودانی اروپا در تهران

2.روش فابریک:

نبشی های تولید شده به روش مستقیم از شمش های فولادی در طی فرآیند نورد گرم  تولید  می گردد به این ترتیب که شمش های فولادی در کوره های ذوب  قرار گرفته می شود  و به شکل و ابعاد  مورد نظر تبدیل  می گردد که معمولا در این روش طول نبشی ها  6 تا 12 متر هستند.

انواع نبشی آهن رسان بر اساس طول بال

به طور عمده بال های نبشی ها می تواند با یک  دیگر مساوی یا  نامساوی باشد. که هر کدام  کاربرد خاص خود را دارد.قیمت ناودانی اروپا در تهران

انواع نبشی بر اساس آلیاژ استفاده‌شده

نبشی نوع A36 جزو ارزان‌ترین فولادهای موجود در بازار می باشد که قابلیت جوشکاری، خم‌کاری و ماشین‌کاری را دارا می باشد و به همین دلیل در ساخت بسیاری از تجهیزات و ماشین‌آلات به کارگرفته می شود.

نبشی‌های نوع  L304 و 304 ازمقاومت بالایی برخوردار می باشد و ضد خوردگی است. ازاین‌رو برای آب‌وهوای اسیدی و مرطوب این نبشی ها بسیار مناسب می باشند .

این آلیاژ ترکیبی از فولاد ضدزنگ و یک‌لایه نیکل بوده که ویژگی بارز آن مقاومت در برابر خوردگی و حرارتی که دارد می باشد.قیمت ناودانی اروپا در تهران

نبشی گالوانیزه ضدزنگ بوده و در مکان‌هایی که احتمال اکسید شدن نبشی زیاد است به کاربرده می شود.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

قیمت آهن

آهن آنلاین قیمت آهن دست دوم در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir  قیمت آهن کیلویی قیمت هر کیلو آهن دست دوم ۱۴۰۰ در کانال قیمت گذاری آهن رسان قیمت آهن ایران جیب قیمت آهن اهواز بنگاه آهن آلات تهران قیمت روز آهن مشهد قیمت انواع ناودانی اروپایی قیمت پروفیل ناودانی سرد خم شد قیمت ناودانی دست دوم قیمت ناودانی اهواز قیمت نبشی گالوانیزه قیمت ناودانی ۱۶ سبک قیمت ناودانی منقطع قیمت نبشی سبک 5 در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است. قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی 6 قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودان گالوانیزه قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودان گالوانیزه قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی اروپایی قیمت ناودانی دست دوم قیمت ناودانی ۱۶ سنگین قیمت ناودانی ۸ قیمت ناودان گالوانیزه قیمت ناودانی منقطع قیمت ناودانی ۱۶ سبک قیمت ناودانی شکفته قیمت ناودانی شماره ۱۴ قیمت نبشی و ناودانی ناودانی 4 قیمت پروفیل ناودانی سرد خم شده در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

نبشی در چه اندازه هایی موجود است

نبشی های فولادی دارای ابعاد زیادی می باشد که کاربردهای متفاوتی دارد با یک دیگر دارد همچنین  امکان  تولید نبشی در اندازه های سفارشی و مختلف هم وجود دارد  که معمولا ضخامت نبشی در بازار بین  2 تا 20 سانتی متر است . به طور کلی نبشی‌ها بسته به روش تولید خود می‌توانند در شاخه‌هایی با طول 6 یا 12 متر تولید شوند. البته نبشی‌های سایز بزرگ را فقط کارخانه‌های آریان فولاد، ناب تبریز و شکفته مشهد تولید می کنند.قیمت ناودانی اروپا در تهران