جلوگیری از خوردگی گالوانیک در پروفیل های فولاد ضد زنگ

یک سوال محبوب که از مشتریان دریافت می کنیم این است که بهترین روش ها برای اتصال اشکال ضد زنگ به اشکال ساخته شده از آلیاژهای دیگر برای جلوگیری از خوردگی گالوانیک یا آلودگی در محل اتصال است.شناخت انواع لوله و قیمت آن در بازار برای دستیابی به راه حل هایی برای جلوگیری از این مشکل ، ابتدا باید درک کرد که خوردگی گالوانیک چیست و چگونه می توان آن را مهار کرد.جلوگیری از خوردگی گالوانیک در پروفیل های فولاد ضد زنگ

جلوگیری از خوردگی گالوانیک در پروفیل های فولاد ضد زنگ

خوردگی گالوانیک

به طور کلی ، خوردگی گالوانیک ، خوردگی است که در هنگام اتصال دو نوع مختلف فلز یا مواد در یک الکترولیت ایجاد می شود. این خوردگی می تواند هنگام اتصال فولاد ضد زنگ به آلومینیوم ، قیمت تیرآهن نیم پهن در تهران فولاد کربن یا انواع دیگر فلزات ایجاد شود و یکی از رایج ترین و مخرب ترین خوردگی است. هنگامی که خوردگی گالوانیک ایجاد می شود ، به دلیل تفاوت در پتانسیل الکترود است زیرا یکی از فلزات به آند و دیگری به کاتد تبدیل می شود. آند همیشه سریعتر از حد معمول خورد می شود.برای بسیاری از کاربردهای صنعتی ، ساختمانی یا در معرض معماری ، الکترولیتی که باعث خوردگی گالوانیک می شود ، آب یا رطوبت ناشی از مواردی مانند رطوبت و تعریق زیاد فلزات است. این امر به ویژه هنگامی درست می شود که سازه ها در فضای باز و در مجاورت منابع آب مانند اقیانوس ها و رودخانه ها یا در مناطقی با برف و یخ زیاد ساخته شوند. با حضور الکترولیت ، خوردگی گالوانیک ایجاد می شود. نیروی محرکه این نوع خوردگی تفاوت واقعی پتانسیل فلزات است.

بهترین روش ها برای جلوگیری از خوردگی گالوانیک

در هنگام ترکیب مواد مختلف چند روش امتحان شده و درست استفاده شده است که به جلوگیری از خوردگی گالوانیک کمک می کند ، مانند:در صورت امکان در مرحله طراحی ، اتصالقیمت ورق سیاه آهن  مواد با پتانسیل الکترود مشابه را پیش بینی کنید (به عنوان مثال 304 / 304L با 316 / 316L)شکستن مسیر الکتریکی در قسمتهای فلزی یا الکترولیتی سیستم. این امر می تواند با استفاده از آغازگرهای مخصوص با چگالی بالا برای محافظت از اتصال و جداسازی الکترولیت از اتصال حاصل شود. توجه به این نکته حائز اهمیت است که هنگام استفاده از آستر یا روکش باید هر دو ماده را روکش کرد.پانل های آلومینیوم  اگر پوشاندن هر دو امکان پذیر نیست ، باید آغازگر را روی فلز با حساسیت بیشتر در برابر خوردگی قرار داد. سایر ترکیبات دفع کننده آب مانند گریس ، پلاستیک ، رنگ یا لاک مناسب و سایر پوششهای غیر قابل نفوذ نیز در جلوگیری از خوردگی گالوانیک موفقیت داشته اند.

 

روش دیگری که برای جلوگیری از خوردگی گالوانیک استفاده می شود ، عایق بندی الکتریکی دو فلز از یکدیگر با استفاده از مواد غیر رسانا مانند پلاستیک است زیرا اگر این دو فلز در تماس الکتریکی نباشند ، هیچ گونه خوردگی ایجاد نمی شود.جلوگیری از خوردگی گالوانیک در پروفیل های فولاد ضد زنگ

افزودن بازدارنده ها به الکترولیت

کار با Stainless Struktures America

در Stainless Strukturals ، یکی از مزایای اصلی ما توانایی ما در تهیه پروفیل های فولادی ضد زنگ و فولاد کربنی کاملاً قابل تنظیم است. با استفاده از فناوری همجوشی لیزر ، ما قادر به ترکیب مواد فولاد کربن و فولاد ضد زنگ در یک مشخصات خاص هستیم. فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت میلگرد همچنین می توانیم آلیاژهای ضدزنگ را با هم مخلوط کرده و پروفیل ایجاد کنیم. به عنوان مثال ما تیرهایی با فلنج بیشتر در معرض درجه 316 / L و فلنج و وب دیگر در 304 / L تولید کرده ایم تا هزینه های مشتری را کاهش دهیم.ورق آجدار چیست و چه کاربردی دارد برای کارخانه آبجوسازی Coors در Golden ، کلرادو یک پروفایل سفارشی از 2205 دوبلکس و 304 / L ضد زنگ تولید کردیم.هنگام کار با Stainless Strukturals America ، این امکانات بی پایان است. اگر طرح شما ترکیبی از فولاد ضد زنگ و فولاد کربن را می طلبد ، ما می توانیم این کار را انجام دهیم. اجازه دهید ما را در واقعیت طراحی پیچیده خود یاری کنیم. ما آماده کمک هستیم. لطفا با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر.

مولیون های فولادی ضد زنگ دوبلکس برای مرکز تجارت جهانی برج 3

تابستان گذشته و در ژوئن سال 2018 ، برج تجارت جهانی 3 برای عموم باز شد. افتتاح برج پایان چهار ساختمان از پنج ساختمان برنامه ریزی شده مجتمع تجارت جهانی بود.6 دلیل که فولاد یکی از پرمصرف ترین فلزات امروزی است  این مجموعه در همان محل برج های دوقلوی اصلی ساختمان اداری از جنس فولاد در منهتن سفلی قرار دارد. Stainless Struktures مفتخر است که پروفایل های خاصی را به شرح جزئیات زیر برای این پروژه نمادین تولید کرده است.

نمایه ها: مولیون های لوله ای گوشه ای سفارشی

  1. جنس: فولاد ضد زنگ 2205 دوبلکس
  2. اعدام: لیزر ذوب شده
  3. صنعت: کاربرد دیوار پرده معماری
  4. مکان: نیویورک ، نیویورک
  5. مشتری: Mariani Metal Fabricators – Etobicoke ، انتاریو ، کانادا

برج تجارت مجتمع مرکز تجارت جهانی 3

شهردار رودی جولیانی و رئیس جمهور جورج دبلیو بوش پس از حملات هولناک در 11 سپتامبر 2001 به برج های دوقلوی مرکز تجارت جهانی قول دادند که این سایت دوباره ساخته شود و ما به جهانیان نشان خواهیم داد که آمریکا از هر زمان دیگری قدرتمندتر است. سالها و صدها پیشنهاد ، طرح و مذاکره طول کشیدآشنایی با فولاد و انواع آن  تا برج های پیشنهادی و سایر تحولات به واقعیت تبدیل شوند. با افتتاح 7 مرکز تجارت جهانی در سال 2006 تا افتتاح 3 مرکز تجارت جهانی در سال 2018 ، این مجموعه در حال حاضر محل اجرای بسیاری از پروژه ها است و قطب گردشگران ، افراد محلی و بیشتر در شهر نیویورک است.به روزرسانی قیمت ورق A283این مجموعه خود از پنج برج ، بنای یادبود ملی 11 سپتامبر ، موزه ملی 11 سپتامبر ، مرکز حمل و نقل مرکز تجارت جهانی و پارک لیبرتی تشکیل شده است. جدیدترین نسخه مرکز تجارت جهانی برج 3 است که در ژوئن سال 2018 افتتاح شد. WTC3 ، توسط معمار Richard Rogers از Rogers Stirk Harbour + Partners طراحی شده است ، دومین ساختمان بلند در مجموعه مرکز تجارت جهانی است و پنجمین ساختمان بلند در New است شهر یورک.جلوگیری از خوردگی گالوانیک در پروفیل های فولاد ضد زنگ

نمونه کار ویژگی ها انواع برنج
برنج طلا کاری

برنج صنعتی

برنج قرمز

شکل پذیری خوب و مقاومت بالا

چکش خواری بالا

ماشین کاری پایین

برنج 5 تا 15 درصد روی
 
برنج کم روی

برنج فشنگ

برنج معمولی

استحکام بالا

مقاومت به خوردگی پایین

برنج 20تا 36 درصد روی
 
برنج موتز

برنج دریایی

قابلیت شکل پذیری کمتر

قیمت ارزان تر

برنج 36 تا 40 درصد روی
 

انواع برنج و ویژگی ها

مولیون های استیل ضد زنگ دوبلکس برای دیوار پرده لابی

در اوایل سال 2017 ، Mariani Metal Fabricators با Stainless Strukturals در مورد یک پروژه منحصر به فرد در برج تجارت جهانی 3 در شهر نیویورک تماس گرفتند. طراحی یک لابی سه طبقه منحصر به فرد را ارائه می داد که یک “پنجره بزرگ تصویر” از سمت راست پارک Memorial بیرون برج. چالش هایی وجود داشت که باید برای این پروژه برآورده شود. یکی طراحی دقیق معمار برای زیبایی ظاهری دیوار پرده لابی و دیگری نیازهای اداره بندر بود.بهترین ماده برای پاسخگویی به الزامات ایمنی و تأمین نیازهای زیبایی تعیین شده بود ، یک فولاد ضد زنگ 2205 Duplex ، لیزر فیوز شده بود. دوبلکس تقریباً با دو برابر مقاومت تسلیم در نوع 316 / L ضد زنگ ، مقاومت بیشتری را ایجاد می کند. همجوشی لیزر یک گوشه بسیار واضح ارائه می دهد که مطابق با دستورالعمل های AESS است و از نظر بصری بسیار جذاب است.

در مجموع ، Stainless Struktural ها بیش از 57000 پوند مولیون ذوب شده لیزری سفارشی در طول 19 فوت تا 26 فوت برای پروژه تولید کردند. لیزر فیوژن به این پروفایل های سفارشی اجازه می دهد تا تحمل شدید مورد نیاز را تأمین کنند و محصولات را به موقع ارائه دهند تا برنامه ساخت ماریانی را برآورده کنند. با اتمام این پروژه ، نه تنها فوق العاده به نظر می رسید ، بلکه از ضوابط ساختمانی شهر نیویورک و الزامات بندر نیویورک و نیوجرسی برای استانداردهای ایمنی نیز برآورده یا فراتر رفت.

نمایه های زیبا برای پروژه های نمادین

Stainless Strukturals بسیار افتخار می کند که می تواند با چنین سازندگان بزرگی همکاری کند و برای پروژه های خاص و برجسته ای مانند مرکز تجارت جهانی محصول تولید کند. فن آوری های ساخت ما مانند لیزر همجوشی به ما امکان تولید محصولات سفارشی با کیفیت بالا را می دهد که می تواند در بسیاری از صنایع و برنامه ها استفاده شود. لطفاً امروز برای برنامه بعدی پروفیل های فولاد ضد زنگ با ما تماس بگیرید.جلوگیری از خوردگی گالوانیک در پروفیل های فولاد ضد زنگ