آلومینیوم چه تأثیراتی در بتن می گذارد

سوال: آیا کسی اطلاعاتی در مورد واکنش بین آلومینیوم و بتن دارد؟

پاسخ: چهل بروم ، فروشنده سابق میکسر و مورخ غیررسمی THE CONCRETE PRODUCER ، داستانی را درباره یک تولید کننده درام می گوید که در اواخر دهه 1960 یک درام میکسر جدید تولید کرد.

قیمت ورق و جداول استاندارد

یک مهندس ستاد این ایده عالی را داشت که سعی در کاهش وزن با استفاده از آلومینیوم دارد. بخش بازاریابی به راحتی درگیر جذابیت بالقوه محصول جدید شد و به زودی یک دستگاه نمونه اولیه ساخته شد. واحد چند روز بسیار خوب کار کرد. آلومینیوم چه تأثیراتی در بتن می گذارد

ورق گالوانیزه سمنان ۰.۶ میل ۱۲۵۰رول

اما پس از آن ، با شارژ کامل بتن در یک کارخانه آماده مخلوط نزدیک ، ته طبل در درز شکافت و باز شد و عملا شاسی را در بتن تازه دفن کرد.

متأسفانه برای آن تولید کننده ، کسی س recentlyالی را که اخیراً در صفحه انجمن صنعت تعاملی Aggregate Research Industries (www.aggregateresearch.com/forum) ارسال شده است ، مطرح نکرده است.

قیمت تیرآهن نیم پهن در تهران

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر در مورد واکنشهای آلومینیوم و بتن

اثرات مواد بر بتن و راهنمای درمان های پیشگیرانه (از PCA)

سوال در مورد تأثیر تماس بتن با آلومینیوم پاسخ های زیادی را به همراه داشت. یکی از پاسخ دهندگان آن را خلاصه کرد: “آلومینیوم و بتن ، چه در حالت پلاستیک و چه در حالت سخت شده ، مخلوط نمی شوند.

قیمت تیرآهن 14 در مشهد

آلومینیوم با مواد قلیایی (OH) موجود در بتن سیمان پرتلند واکنش نشان می دهد. وقتی این دو ماده شیمیایی با هم ترکیب شوند ، واکنش تولید گاز هیدروژن می کند. به همین دلیل است که ، وقتی واکنش در بتن مرطوب رخ می دهد ، متوجه می شوید که حباب های ریزی به سطح دال می آیند. آلومینیوم چه تأثیراتی در بتن می گذارد

قیمت پروفیل

یکی از پاسخ دهندگان اظهار داشت: “اگر به اندازه کافی پودر آلومینیوم در یک بتن کامل اضافه کنید ، در نهایت ، گاز کافی برای گسترش مخلوط وجود دارد و در نهایت بتن تازه از طبل بیرون می ریزد. برای یک آزمایش کمتر چشمگیر ، یک ناودان آلومینیومی در محل کار بگیرید و آن را با بتن پر کنید. پس از حدود 45 دقیقه ، باید حباب هایی را ببینید که به بالای بتن می آیند. ”

قیمت ورق سیاه آهن

در بیشتر شرایط ، زمان تماس بین آلومینیوم و بتن تازه نسبتاً کوتاه است ، بنابراین به طور معمول مشکلی ایجاد نمی کند. بنابراین ، می توانید از تخت کامیون آلومینیومی برای حمل بتن برای مدت زمان کوتاه و بدون هیچگونه اثر سوverse استفاده کنید ، همانطور که بعد از استفاده تمیز می شود. آلومینیوم چه تأثیراتی در بتن می گذارد

قیمت ورق سیاه آهن

اما عواقب جدی می تواند در شرایط تماس طولانی مدت ایجاد شود. اول ، خوردگی قابل توجهی از آلومینیوم جاسازی شده در بتن می تواند رخ دهد. خوردگی می تواند باعث انبساط بتن و در نتیجه ترک خوردن بتن سخت شود.

شناخت قیمت انواع ورق

دوم ، اگر آلومینیوم با فلزات آهنی همراه شود ، خوردگی گالوانیک نیز ایجاد می شود. در هر دو مورد وجود کلرید کلسیم روند خوردگی را بسیار تسریع می کند.

تیرهای فولادی ضد زنگ برای مرکز فضایی

حتی مقادیر به ظاهر کم آلومینیوم در بتن نیز می تواند یک مشکل باشد. یکی از پاسخ دهندگان نمونه ای از محل کار را ارائه داد که در آن پیمانکار از سیم آلومینیومی 10 سنج برای اتصال میلگرد به یکدیگر استفاده کرده بود. در عرض نه ماه ، تهیه کننده دوباره به سایت بازگشت و در تلاش بود تا زمینه های پریشانی موضعی را با جنجال توضیح دهد.

تفاوت فولاد نورد گرم و فولاد نورد سرد 

وقتی آزمایشگران به داخل بتن رفتند ، محل هر بند آلومینیومی را که خدمه استفاده کرده بودند ، کشف کردند. آلومینیوم چه تأثیراتی در بتن می گذارد

فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت میلگرد

بعضی اوقات واکنش ایجاد شده توسط اختلاط آلومینیوم با بتن می تواند چیز خوبی باشد. حداقل یک افزودنی در بازار از خوردگی آلومینیوم برای تولید سیمان منبسط کننده استفاده می کند. خمیر سیمان منبسط می شود تا فضای خالی را پر کند.