پروفیل های ویژه ساخته شده از فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از برجسته ترین و برجسته ترین مصالح معماری است که امروزه در ساخت و ساز استفاده می شود.

با توجه به این استفاده گسترده ، پروفایل های خاص اغلب مورد نیاز است.پروفیل های ویژه ساخته شده از فولاد ضد زنگ

ورق گالوانیزه روی اندود کاوه ۰.۷ میل ۱۰۰۰رول

پروفیل های ویژه فولاد ضد زن

قیمت تیرآهن نیم پهن در تهران

در عین حال که کاربردی و پایدار است ، کار با فولاد ضد زنگ نیز بسیار زیبا و مهیج است. پروفیل های فولاد ضد زنگ به دلیل روش های تولید و گزینه های نهایی تولید خطوط تمیز و نگهداری آسان سطوح ، در بین معماران ، مهندسان ، طراحان داخلی و هنرمندان محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. فرآیندهای تولید و توانایی های سفارشی سازی ما طیف گسترده ای از اشکال مشترک و پروفیل های خاص را برای نیازهای طراحی داخلی و خارجی شما ارائه می دهند.

قیمت تیرآهن 14 در مشهد

برنامه های کاربردی برای اشکال و بخشهای ویژه فولاد ضد زنگ استفاده از پروفیل های فولاد ضد زنگ بسیاری از کاربردهای صنایع را در بر می گیرد.

شناخت قیمت انواع ورق

فولاد ضد زنگ در معماری

به عنوان مثال ، ضدزنگ در پروژه های Architecturally Exposured Struktural Steel (AESS) که سازه از ویژگی های طراحی است ، استفاده می شود. استحکام ، دوام و زیبایی پروفیل های ضد زنگ ، آنها را به محصولاتی ایده آل برای ساختمانهایی که از لحاظ ساختاری رسا هستند ، تبدیل کرده است.

قیمت ورق سیاه آهن

این امر خصوصاً در مورد ساختمانهایی که نور طبیعی روز با سیستمهای دیواری پرده ای سبک و دهانه بازهای بزرگ را امکان پذیر می سازند ، صادق است.

نمایه های ویژه در محیط های چالش برانگیز

قیمت ورق و جداول استاندارد

پروژه هایی با طراحی و محصول بسیار خاص نیاز به پروفایل های خاص دارند تا دید طراح و مشتری را کامل کنند. مراکز بهداشتی درمانی باید دارای سطوحی کاملاً بهداشتی باشند. کارخانه های صنعتی و سکوهای نفتی در ساحل به اجزایی بستگی دارند که می توانند در برابر سو abuse استفاده از مواد شیمیایی و آب دریا مقاومت کنند. آشپزخانه های تجاری برای اطمینان از مطابقت با کدهای بهداشتی فعلی ، از دهه های قبل از فولاد ضد زنگ استفاده کرده اند.پروفیل های ویژه ساخته شده از فولاد ضد زنگ

تیرهای فولادی ضد زنگ برای مرکز فضایی

طراحی داخلی و خارجی

از اجزای ضدزنگ ، به ویژه پروفیل های خاص ، در طراحی داخلی ، طراحی منظر و تاسیسات هنری نیز قدردانی می شود. طراحان داخلی پایان های متنوع سطوح فولاد ضد زنگ را در سیستم های نمایش خرده فروشی و مبلمان ادغام می کنند. معماران منظره علاقه زیادی به اجزای ضدزنگ دارند که می توانند

تفاوت فولاد نورد گرم و فولاد نورد سرد 

در برابر عناصر آب و هوایی مقاومت کنند بدون اینکه دچار خوردگی شوند ، از جمله زنگ زدگی. از طرف دیگر هنرمندان فولاد ضد زنگ را برای سفارشی کردن اشکال و توانایی حفظ سطح مورد نظر بدون تعمیر و نگهداری زیاد ترجیح می دهند.پروفیل های ویژه ساخته شده از فولاد ضد زنگ

تولید پروفیل های ویژه فولاد ضد زنگ

اجزای اصلی در ساختمانهای فلزی

ما انواع مختلفی از روشهای تولید و پایان را برای پروفیل های فولاد ضد زنگ خود ارائه می دهیم. بنابراین ما اشکال و مقاطع خاصی را با استفاده از نورد گرم و سرد استاندارد ، مشابه سایر فلزات آهنی تولید می کنیم. فناوری های پیشرفته ، مانند همجوشی لیزر و ساخت پروفیل هیبریدی ، نیز بخشی از توانایی های ما هستند. ما همچنین انواع گریدها و آلیاژها را ارائه می دهیم.

فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت میلگرد

روش نورد گرم

اشکال ضد زنگ و آلیاژ نورد گرم ما با تشکیل میله سیم در یک فرآیند نورد مداوم در دمای تقریباً 2012 درجه فارنهایت تولید می شود. این یک فناوری بسیار اقتصادی در صنعت تولید فولاد است. این باعث ایجاد پروفیل های فولاد ضد زنگ می شود که برای ساختمانهای عمومی و اجزای سازنده مناسب هستند. با استفاده از این فرآیند می توان اشکال خاصی مانند تیرهای فولاد ضد زنگ ، ستون ها ، کانال ها ، زاویه های فولاد ضد زنگ و مقاطع میله های مسطح را تولید کرد. این روش منجر به صرفه جویی در هزینه مشتریان ما می شود.

پروفیل های ویژه ساخته شده از فولاد ضد زنگ

نورد سرد و رسم سرد پروفیل های خاص

اشکال و مقاطع خاص نورد سرد با تشکیل میله سیم گرد با استفاده از یک فرآیند نورد مداوم در دمای محیط تولید می شود. این یک روش بسیار کارآمد برای تولید پروفیل های کوچکتر است. روند سرد به ما امکان می دهد تا یک سطح عالی در قطعات قوی ، بادوام و شکل پذیر ارائه دهیم.فرآیند کشیده شده با سرما شامل کاهش سطح مقطع پرونده های از پیش نورد شده یا میله سیم است که از طریق یک یا چند قالب در دمای محیط کشیده می شود.

فلزات مایع

بخشهای فولاد ضد زنگ سرد کشیده شده مشخصات ویژه مورد نیاز مشتریان ما را ارائه می دهند. تحمل با بهبود شرایط سطح تنگ است. بنابراین آنها در هنگام اتمام عملیات نیاز به ماشینکاری بیشتر را کاهش می دهند. از این رو ، پروفیل های کشیده شده مخصوص سرد برای چرخ دنده ها ، کلید راه ها ، قطعات پمپ ها ، توربین ها و بسیاری دیگر از نیازهای صنعتی ایده آل هستند.پروفیل های ویژه ساخته شده از فولاد ضد زنگ

پروفیل های ویژه لیزر ذوب شده

پردازش همجوشی لیزر ما بسیار کارآمد است. این روش همچنین دارای مزیت این است که بسیار متنوع است ، گزینه های طراحی و قابلیت های تقریباً بی حد و حصر را ارائه می دهد. روش تولید همجوشی لیزر دقیقاً اجزای منفرد را با هم جوش می دهد تا پروفیلهای کامپوزیت لیزری کاملی ایجاد کند. اینها شامل زاویه ، تیرها ، کانال های فولاد ضد زنگ ، اشکال توخالی و پروفیل های متنوع متنوع است. لبه های تمام شده دارای خطوط تیز هستند. جوش ها یکپارچه و بسیار تمیز هستند. علاوه بر این ، تجهیزات لیزر ما از پیشرفته ترین فناوری استفاده می کنند. اتمام هایی که در پروفیل های خاص ذوب شده لیزر بدست می آیند معمولاً از کیفیت ریزتری نسبت به سایر روش های تولید برخوردار هستند.