وجود شگفت انگیزعنصر یون در فلزات

ساختار یون ها در فلزات قلیایی

یون‌های قلیایی فلزی اگر چه فلزات قلیایی عنصری یک حالت اکسیداسیون صفر دارند , وقتی که در آمونیاک حل می‌شوند , با انتقال e – به حلال تبدیل می‌شوند . در ابتدا به این نکته اشاره شد که محلول‌های قلیایی یا زمین قلیایی در متیل آمین , علاوه بر افزایش جذب مادون‌قرمز ( ir ) الکترون کشنده , دارای حداکثر جذب در نانومتر هستند . بسیاری از مطالعات دیگر از آن زمان تاکنون این پیک را در محلول‌های li , na , k , rb و cs در آمین و آمین نشان داده‌اند .قیمت ورق و جداول استاندارد این پیک علاوه بر الکترون‌های آزاد و سایر قله‌های میانی و شانه‌ها در محلول‌های k , rb و cs دیده شد . ماهیت گونه‌های مسئول این پیک مستقل فلزی در nm ۴۰۰ , موضوع گمانه‌زنی‌های فراوانی برای ساله‌ای اخیر بوده‌است . این راز توسط کارگران طلایی و co – کارگرانی که در نظر گرفته شده‌بودند , آشکار شد . هنگامی که هیچ فلز سدیم یا نمک اضافه نشود , محلول‌های li , k , rb یا cs با فلاسک‌ها , به منظور تهیه محلول سدیم حل‌شده واکنش نشان می‌دهند .قیمت نبشی  به زودی مشخص شد که جذب nm ۴۰۰ مربوط به آنیون , na – است و قله‌های میانی دیگر ناشی از آنیون k – , rb – و cs است , در حالی که پیک مشترک ir در حدود nm ۴۰۰ به دلیل الکترون‌های π است . لی در هیچ راه حلی دیده نشده است . آنیون‌های قلیایی قبلا ً به عنوان گونه‌های کاندیدا در محلول پیشنهاد شده‌بودند . ” بی قاعدگی ” جامعه آمین را برای نیم‌قرن گیج کرده بود !در حالی که در مدت زمانی , حالت اکسیداسیون ldl – قلیایی در فاز گازی مشاهده شد و پس از آن به نظر می‌رسد که در محلول‌های قلیایی غیر از آمونیاک , هیچ نوع نمک از آنیون‌های قلیایی فلزی جدا نشده است . به جز برای لیتیوم و سزیم در آمین‌های اولیه , که تنها با استفاده از فرمول شیمیایی , قابلیت انحلال فلز کم بود . این موضوع زمانی تغییر کرد که ماده رنگزا از طریق تعادل, حلالیت فلز قلیایی را از طریق تعادل افزایش داد .وجود شگفت انگیزعنصر یون در فلزات

وجود شگفت انگیزعنصر یون در فلزات

فرآیند طیف نوری را شرح دهید

در طول این دوره , ما طیف نوری , رزونانس پارامغناطیسی و رزونانس مغناطیسی هسته‌ای ( nmr ) فلزات قلیایی را در تعدادی از حلال‌های آمین و اتر مطالعه کردیم . این امر منجر به تشکیل و تعیین ساختار بلوری اولین نمک کریستالی یک آنیون فلزات قلیایی , na + و na + شد  طیف nmr حالت جامد , شناسایی آنیون را تایید کرد . مقایسه با ساختار و فواصل بین اتمی در ترکیب سدیم , تایید بیشتری را برای ما فراهم کرده‌است .5 مزیت برتر جوشکاری القایی  از زمان تبلور این ساختار اول , ما ساختارها را متبلور و تعیین کردیم .بیشتر این نمک‌ها حاوی آنیون‌های قلیایی از جنس آلکالی هستند . با این حال , همه آن‌ها فقط شامل یک کمپلکس تشکیل‌شده و آنیون‌های قلیایی را از هم جدا می‌کنند . به عنوان مثال , کمپلکس na + به وسیله آنزیم na + به تنهایی , یک جفت یون تماسی بین k + و na – بدون انتقال بار محسوس از سدیم به پتاسیم را تشکیل می‌دهد . در ترکیبات k + ( k – , rb + , rb – و ba ) na – , آنیون‌های تشکیل می‌شوند که در آن‌ها m – m فواصل کم‌تر از مقدار مورد انتظار برای آنیون‌های ایزوله هستند . محاسبات نظری نشان می‌دهند که ( و زنجیره‌ها ) , اگرچه برای تجزیه فاز گازی ناپایدار هستند. تفاوت تیر و میله چیست؟ می‌توانند بوسیله تصویر مثبت و مثبت این کمپلکس , تثبیت شوند . زنجیره‌های خطی زیگ – زاگ می‌باشد . ساختار rb + ( شکل c6 ) rb – قابل‌توجه است که در آن نه تنها rb – زنجیره‌ها را تشکیل می‌دهد , بلکه هر rb – نیز یک جفت تماسی با یک کمپلکس al – rb تشکیل می‌دهد .

آلیاژ آمونیاک در الکترون ها

فرمول های  استاندارد در ساخت فلزات قلیایی

نمایش فرمول ۱ به راست , افزایش غلظت فرمول eInline ( eInline ) نسبت به M . با انتخاب مناسب فلز قلیایی , حلال و complexant , فراهم کردن راه‌حل‌های متمرکز که حاوی کاتیون complexed و الکترون‌های solvated هستند امکان پذیر است . Evaporation از حلال فیلم‌های آبی را شکل می‌دهد که به طور آزمایشی به عنوان ” electrides ” شناسایی شده‌اند  . با خنک کردن این راه‌حل‌ها , ما توانستیم اولین electride بدون حلال را شکل دهیم.قیمت ورق سیاه آهنما قادر به آماده‌سازی و تعیین ساختارهای هشت electrides بلورین هستیم, که در هر کدام از آن‌ها یون مخالف M + C یک الکترون به‌دام‌افتاده در فضاهای خالی است که با بسته‌بندی کاتیون‌های complexed شکل می‌گیرد . در اغلب موارد , این سایت‌ها مشابه آن‌هایی هستند . آشنایی با آهن و قیمت آن ها که توسط آنیون‌های فلز قلیایی در the مربوطه , و بوسیله یون‌های هالید در نمک‌های halide مربوطه , اشغال شده‌اند . الکترون‌های گرفتار شده در electrides مثل آنیون‌ها رفتار می‌کنند و هم چنین الکترون‌های solvated در محلول خاصیت آنیونی خود را نشان می‌دهند.

نمونه کار ویژگی ها انواع برنج
برنج طلا کاری

برنج صنعتی

برنج قرمز

شکل پذیری خوب و مقاومت بالا

چکش خواری بالا

ماشین کاری پایین

برنج 5 تا 15 درصد روی
 
برنج کم روی

برنج فشنگ

برنج معمولی

استحکام بالا

مقاومت به خوردگی پایین

برنج 20تا 36 درصد روی
 
برنج موتز

برنج دریایی

قابلیت شکل پذیری کمتر

قیمت ارزان تر

برنج 36 تا 40 درصد روی
 

انواع برنج و ویژگی ها

چگالی و ساختار الکترون را بیان کنید

البته , موقعیت یک الکترون فقط می‌تواند به عنوان چگالی احتمال و چگالی الکترون در سراسر ساختار مشخص شود . توزیع چگالی الکترون محاسبه‌شده در electride C [ 15 ] + ( 15 ) , ماکزیمم خود را در مرکز حفره دارد و از طریق کانال اتصال تا کمی با الکترون‌ها در حفره‌های مجاور همپوشانی دارد . قیمت تیرآهن 14 در مشهد همانطور که برخی alkalides می‌توانند dimers و زنجیره‌های [ 30 را تشکیل دهند, الکترون‌های به‌دام‌افتاده در electrides می‌توانند برای تشکیل dimers مغناطیسی و زنجیر با یکدیگر تعامل داشته باشند .ثابت‌های جفت شدگی interelectron به اندازه‌های کانال‌ها بستگی دارند. قیمت میلگرد آجدار در مشهد که محل‌های دام گذاری مجاور را متصل می‌کنند [ 34 , 35 ] . همانطور که در شکل ۲ نشان‌داده شده‌است , مغناطیس پذیری مولار از رفتار تقریبا ً کوری برای سزیم + ( 15 C5 ) ۲ e – to – اسپین قوی برای K + ( C222 ) تغییر می‌کند .

ثابت کوپلینگ در electrides به همان ترتیب , به همان ترتیب حداقل سطح مقطع ( ” نقطه فشار ) کانال‌های بین محل‌های دام دام افزایش می‌یابد [ 34 ] . رسانایی الکتریکی که تحت کنترل است. قیمت تیرآهن نیم پهن در تهران نیز این دستور عمومی را دنبال می‌کند که با افزایش ۱۲ دستور بزرگی از سزیم + ( 15 ) به K + ( C222 ) به عنوان ناحیه ” نقطه نیشگون ” با فاکتور ۱۰ افزایش می‌یابد.وجود شگفت انگیزعنصر یون در فلزات