مزایا و معایب سیستم ورق بام فلزی

سیستم سقف فلزی چیست؟

ورق گالوانیزه روی اندود کاوه ۰.۴ میل ۱۲۵۰رول

سقف فلزی ، همچنین به عنوان سقف قلع شناخته می شود ، یک سیستم سقف پویا است که از ورق های فلزی یا کاشی ها تولید می شود. این مواد سقف ابتکاری در سبک ها و رنگ های مختلفی وجود دارد و سال هاست که شرکت های بام سازی در ایستگاه هانتینگتون به روش های مختلفی از آنها استفاده می کنند. سقف های فولادی موج دار به عنوان جایگزین ارزان تری برای چوب در جامعه ساخت و ساز آمریکا برجسته شده اند.

قیمت میلگرد آجدار در مشهد

قابل حمل بودن ، سبک بودن و ایجاد یک مانع کارآمد در برابر عناصر ، این نوع سیستم های بام را به گزینه ای محبوب برای بیشتر صاحبان خانه های جدید و شرکت های بام در ایستگاه هانتینگتون تبدیل کرده است.مزایا و معایب سیستم ورق بام فلزی

قیمت تیرآهن نیم پهن در تهران

انواع اجزای سقف فلزی :

یکی از نکات مهم در انتخاب سقف فلزی برای خانه شما نوع ورق فلزی است که خریداری می کنید. با توجه به هزینه و ظاهر ، یکی از بهترین نوع مقرون به صرفه آلومینیوم است که به دلیل دوام و دوام بالا ، ارزش خوبی را برای پول فراهم می کند ، در حالی که گزینه هایی مانند فولاد گالوانیزه دارای توانایی تأیید عمر طولانی هستند.روی یکی دیگر از گزینه های محبوب شرکت های بام سازی در ایستگاه هانتینگتون است و بسیاری از کاربران آن را در مقایسه با ورق سقف ریخته شده ترجیح می دهند ،

انواع کامپوزیت ها

اگرچه گزینه های خوب دیگری نیز وجود دارد که از جمله آنها می توان به فولاد ضد زنگ و مس اشاره کرد.نوع دیگر Metal Shakes است که سبکی است که دارای طبیعت چوب معتبر است اما در کلاس طراحی متفاوتی ارائه می شود که از چوب مورد تقلید با دوام طبیعی برخوردار است.فلزات طراحی شده با سنگهای مصنوعی نیز موجود است. اگر شما از افرادی هستید که به سیستم زیست محیطی فکر می کنید ، انواع سقف تولید شده از آن چیزی است که به عنوان “فلزات طبیعی” شناخته می شود و با گذشت زمان یک پاتینا تولید می کند و به طور طبیعی در حالی که 100٪ قابل بازیافت است در محیط اطراف آنها قرار می گیرد.

آشنایی با ناودانی و انواع آن

دوام و ماندگاری :

با نصب صحیح ، سقف فلزی می تواند تا زمانی که خانه ایستاده دوام داشته باشد زیرا سقف فلزی پوسیده یا ترک نمی خورد و همچنین تاب نمی خورد یا پیچ می خورد. زونا یا پانل ها شکسته یا شکسته نمی شوند ، همچنین نمی توانند بسوزند و طرح برای مدت ها از بین نرود.سقف فلزی آب را مهار می کند ، قادر به زنده ماندن در برابر باد شدید است و می تواند برف را بریزد و به سرعت ذوب شود. فلز همچنین می تواند در برابر آتش سوزی ، حشرات ، کپک زدگی و تحلیل رود. اکثر شرکت های تولید کننده سقف در ایستگاه هانتینگتون که ورق های فلزی را می فروشند.

تیر آهن 14 و محبوبیت در بازار

، ضمانت نامه هایی را ارائه می دهند که از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت است ، اما حداقل مدت ضمانت بیشتر شرکت های بام در ایستگاه هانتینگتون برای تهیه نسخه پشتیبان از محصولات خود ، از 20 تا 50 سال است. ورق های سقف فلزی که دارای طرح های رنگی هستند معمولاً دارای ضمانت محدود به مدت 30 سال هستند.مزایا و معایب سیستم ورق بام فلزی

تفاوت تیر و میله چیست؟

نصب آسان :

نصب سقف های فلزی سریع و آسان است ، به خصوص اگر پانل در آن باشد. مانند سقف های معمولی را مقایسه کنید. ورق های سقف فلزی دارای وزن هفت برابر سبک تر هستند ، که این امر برای خانه هایی که شکننده به نظر می رسند بسیار مناسب است.در قسمت پانل ها ، بسیاری از ورق های سقف فلزی موجود در پانل های پهنای 12 تا 36 اینچ یا آنچه به عنوان “مقاطع متعدد زونا” شناخته می شود ، وجود دارد. نصب آنها برای یک پیمانکار بام باتجربه بسیار آسان است و در کمترین زمان ممکن است.اگر قسمتی از اتاق خود را برداشته اید و پیش بینی هوا می گوید طوفانی در حال نزدیک شدن است ، کاهش روند نصب مجدد تا یک روز یا یک روز بسیار حیاتی خواهد بود و از آنجا که این ورق های فلزی سبک هستند ، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید مهندسی سطح بالا هنگام نصب مجدد ساختار پشتیبانی.

شناخت انواع لوله و قیمت آن در بازار

مدیریت گرما :

ورق های سقف فلزی با انعکاس گرمای تابشی که از خورشید می آید ، گرمای به دست آمده را به حداقل می رسانند ، این بدان معناست که شما قادر به صرفه جویی در میزان انرژی مورد نیاز برای تهویه هوا در طول روز هستید. حتی اگر سقفهای فلزی از نظر مقدار عایق کم R باشند ، بسیاری از سیستمهای سقف فلزی از فضای هوای مرده ای که بین عرشه سقف و فلز وجود دارد استفاده می کنند تا اثربخشی انرژی را افزایش دهند.

آهن آلات چه خدمات ارزش افزوده ای ارائه می دهد

توانایی مقاومت در برابر آتش :

سقف های فلزی به دلیل ماهیت غیر قابل احتراق بودن درجه آتش A درجه بندی می شوند. یک عامل اصلی که طبقه بندی هر ماده سقف را جمع بندی می کند ، اجزای زیر سطح است که می تواند در گرمای شدید شعله ور شود. بسیاری از سقف های فلزی دیگر که روی مواد قابل احتراق مانند زونا های چوبی نصب شده اند ، دارای درجه پایین و دارای درجه بندی C هستند.

آشنایی با آهن و قیمت آن ها

کم هزینه نگهداری :

شاید لازم نباشد هرگز هزینه ای را صرف نگه داشتن پشت بام خود با ورق های سقف فلزی کنید. و حتی اگر برای انجام برخی از کارهای تعمیر و نگهداری جزئی نیز دلیلی داشته باشید ، این کار باید مسواک زدن چوب های مرطوب باشد یا اگر ابتدا تزئینات اولیه سقف را رنگ آمیزی کرده اید ، آن را دوباره رنگ کنیدفاکتور فرسایشی که برای بازسازی سقف مورد نیاز است ، زیرا یک خریدار بالقوه می داند که در طول عمر خانه مجبور به فکر تعویض سقف نخواهد بود. بنابراین ، ارزش قیمت خانه در صورت فروش مجدد نسبتاً حفظ خواهد شد.

زرق و برق اضافه شده :

طیف گسترده ای از سبک های مختلف موجود فرصتی برای انتخاب گزینه ای است که کاملاً متناسب و متناسب با نوع و سبک کلی خانه باشد.اگر به طور تصادفی قسمتی از سقف آسیب دیده باشد ، جایگزینی یک کاشی شکسته قابل تحمل تر از جایگزینی یک صفحه کامل فلزی است.مزایا و معایب سیستم ورق بام فلزی

هزینه نصب:

این بزرگترین اشکال است ، زیرا هزینه آن از 160 دلار تا 650 دلار در هر 100 فوت مربع است. آنها به مراتب گران تر از سایر گزینه های سقف هستند ، اما به دلیل دوام و هزینه نگهداری پایین ، ارزش خرید آن را دارند.واضح است که مزایای سقف فلزی بسیار بیشتر از معایب آن است و تصمیم گیری در مورد این نوع سیستم بام برای خانه شما یکی از انتخاب هایی است که در طول زندگی خانه خود مرتکب اشتباهی نخواهید شد. همچنین بهترین انتخاب شرکت های بام سازی در ایستگاه هانتینگتون است.

قیمت نبشی

امروز راهنما بگیرید :

به خانه خود در ایستگاه هانتینگتون یک سقف مادام العمر بدهید. به یک متخصص سقف معتبر ، معتبر و مطمئن اجازه دهید امروز نیازهای سقف شما را برآورده کند.مزایا و معایب سیستم ورق بام فلزی