تفاوت فولاد نورد گرم و فولاد نورد سرد 

فرآیند فولاد نورد گرم :

ورق گالوانیزه روی اندود کاوه ۰.۴ میل ۱۰۰۰رول

فولاد نورد گرم فولادی است که در دمای بالا گرم و نورد شده است. مقاومت آن خیلی زیاد نیست اما برای استفاده ما کافی است. خاصیت انعطاف پذیری و جوشکاری آن خوب است ، بنابراین ما بیشتر از آن استفاده می کنیم. فولاد نورد سرد نورد گرم معمولی است. فولاد در مرحله سخت شدن کرنش به شدت از فولاد کشیده می شود ، مقاومت آن بالا است ،

قیمت میلگرد آجدار در مشهد

اما مقاومت و جوشکاری ضعیف ، نسبتاً سخت و شکننده است!نورد گرم ، حرارت دادن مواد در طی فرآیند نورد یا قبل از نورد است. نورد به طور کلی پس از گرم شدن تا دمای بالاتر از دمای تبلور مجدد انجام می شود. مانند: 1000 درجه یا بیشتر ، نورد گرم در دمای بالا پردازش می شود. اجازه دهید فضای داخلی فولاد دوباره متبلور شود. بگذار عالی باشد. با این وجود نورد گرم خصوصیات ساختاری فلز را تغییر نمی دهد.تفاوت فولاد نورد گرم و فولاد نورد سرد 

فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت میلگرد

فرآیند فولاد نورد سرد :

صنعت آهن و فولاد مشکلات محیطی

فولاد نورد سرد فولادی است که با نورد سرد تولید شده است. نورد سرد یک ورق فولادی است که در آن ورق فولاد شماره 1 بیشتر در دمای اتاق به ضخامت هدف نورد می شود. در مقایسه با ورق های فولادی نورد گرم ، ورق های فولادی نورد سرد دقیق تر از نظر ضخامت و دارای یک سطح صاف و زیبا ، و همچنین دارای خواص مکانیکی مختلف مختلف ، به ویژه از نظر پردازش هستند.

قیمت تیرآهن نیم پهن در تهران

از آنجا که رول خام نورد سرد شکننده و سخت است ، برای پردازش مناسب نیست. بنابراین ، ورق های فولادی نورد سرد معمولاً باید پس از بازپخت ، ترشی و صافکاری سطح به مشتریان داده شوند.

تفاوت تیر و میله چیست؟

حداکثر ضخامت نورد سرد 0.1-8.0 میلی متر یا کمتر است. به عنوان مثال ، ضخامت ورق های فولادی نورد سرد در بیشتر کارخانه ها 4.5 میلی متر یا کمتر است. حداقل ضخامت و عرض با توجه به ظرفیت تجهیزات و تقاضای بازار هر کارخانه تعیین می شود.

به روزرسانی قیمت ورق A283

تفاوت بین فولاد نورد سرد و فولاد نورد گرم در چیست :

فلزات مایع

در فرآیند ذوب نیست ، بلکه در دمای نورد یا دمای پایان نورد است. وقتی دمای نورد پایان از دمای تبلور مجدد فولاد کمتر باشد ، به فولاد نورد سرد تبدیل می شود.

دلایل عالی بودن فولاد برای فضاهای اداری

نورد گرم فولاد آسان است و راندمان نورد بالا است ، اما در شرایط نورد گرم فولاد اکسید می شود و سطح محصول سیاه و خاکستری است.

تصادفاتی که باید در صنعت بدانید

فولاد نورد سرد برای از بین بردن سخت شدن کار در هنگام نورد ، به قدرت آسیاب نورد بالا ، راندمان نورد کم و پخت و پز میانی نیاز دارد ، بنابراین هزینه نیز بالا است ، اما سطح فولاد نورد سرد و با کیفیت خوب است و می تواند مستقیم برای پردازش استفاده می شود. محصولات نهایی ، به ویژه ورق فولاد نورد سرد به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.تفاوت فولاد نورد گرم و فولاد نورد سرد

استعلام قیمت ورق A516