اجزای اصلی در ساختمانهای فلزی

امروزه ، افراد و صنایع بیشتری مزایای شگفت انگیز ساختمانهای فلزی از پیش مهندسی شده را می بینند. طی چند سال گذشته ، دفاتر ، خانه ها ، اتاق های فروش ، انبارها ، انبارها و ویترین مغازه هایی که از این نوع سیستم ها برای سازه های خود استفاده کرده اند ، افزایش یافته است. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش کند؟ ساختمان های فلزی از پیش مهندسی شده در مقایسه با ساخت و ساز استاندارد نیمی از وقت شما را پس انداز می کنند. همچنین تعمیر و نگهداری کمی دارند و می توانند پروژه هایی با گزینه های طراحی بی پایان و انعطاف پذیرتر ارائه دهند.

شناخت قیمت انواع ورق

ساختمانهای فلزی از پیش مهندسی شده چیست

ورق گالوانیزه روی اندود کاوه ۰.۸ میل ۱۰۰۰رول

ساختمانهای فلزی از پیش مهندسی شده نوعی ابتکار پیشگام است که در آن طراحی کاملی از یک پروژه در یک کارخانه تولید می شود و در شرایط کاملاً نابود یا CKD به محل آورده می شود. برای جان بخشیدن به پروژه ، با جرثقیل در محل ثابت شده و به آن متصل می شود.به عنوان یک معمای بزرگ تصور کنید. همه چیز فراهم شده است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید جمع آوری آن است. بنابراین اگر به دنبال فرآیندی مطمئن ، کارآمد و سرراست برای پروژه بعدی خود هستید ، ممکن است بخواهید به دنبال این سیستم منحصر به فرد باشید.برای کمک به شما در درک بهتر ساختمانهای فلزی از پیش مهندسی شده ، اجزای اصلی مربوط به آن را ذکر کرده ایم. به طور معمول ، اجزای اصلی ساختمانهای از پیش مهندسی شده به این پنج قسمت تقسیم می شوند.

بام قاب اولیه فولادی

این همان چیزی است که قاب را برای ساختار شما تشکیل می دهد. ستون و جرزها عناصر اصلی کادربندی اولیه هستند. این قاب پشتیبانی ساختاری از ساختمان جانبی را فراهم می کند و ماده ای است که برای حمایت از بتن ریخته شده استفاده می شود. از طرف دیگر ، تیرچه ها همان چیزی است که برای ایجاد پشتیبانی از سقف در مرکز ساختمان و بارهای مربوط به آن استفاده می شود. تعداد فریم های اصلی همیشه به اندازه و نوع ساختاری که در حال ساخت آن هستید بستگی دارد.

عناصر ثانویه

بعدی قاب های ساختاری ثانویه است. اینها عمدتا از موارد زیر تشکیل شده اند:

Purlins ، Grits و Eave Struts

پرکاربردترین ورق فولادی

اینها بخشهایی از نوع “z” یا “c” با فلنج های سخت شده هستند. در حالی که از پورلین در پشت بام استفاده می شود ، از سنگ ریزه روی دیوار استفاده می شود. این به عنوان یک سیستم قاب بندی برای اهداف ورق کاری عمل می کند. به طور معمول ، اینها جوشکاری نمی شوند. بلکه آنها با خم شدن آماده می شوند تا به آن شکل دهند.

مهاربندها

مهاربند کابل همان چیزی است که استحکام و ثبات ساختمان را در برابر وقایع در جهات طولی مانند زمین لرزه ، بادهای شدید و جرثقیل ها تضمین می کند. اینها معمولاً در دیوارهای کناری یافت می شوند.

استعلام قیمت ورق A516

سقف فلزی و پانل های دیواری

قیمت ورق و جداول استاندارد

دیوارها و پانل های سقف جایی هستند که ورق ها وارد می شوند – این مواردی است که به خلخال های سازه متصل شده و فضا را کاملاً پوشانده است. ورق کاری (که روکش نیز نامیده می شود) بهترین حالت زمانی است که برای تأمین حمایت اضافی و حاشیه دیوارها ، گالوانیزه باشد. همچنین به شما این امکان را می دهد که مواد در انواع رنگ ها و بافت های دلخواه شما پوشانده شود.

تولید ورق های ضد سایش

سیستم جرثقیل

قیمت تیرآهن 14 در مشهد

هنگامی که همه چیز برای مراحل ساخت کامل شد ، زمان واقعی شدن است. همانطور که در بالا گفته شد ، از جرثقیل ها برای جان بخشیدن به پروژه استفاده می شود. با استفاده از این روش ، کار با مواد بهبود یافته و استفاده بهتر از فضای سایت ایجاد می شود. همچنین می تواند از نظر هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی در شما ایجاد کند. انواع مختلفی از جرثقیل ها برای این کار استفاده می شود. جرثقیل سقفی ، آویز ، کابین ، سیستم جرثقیل سقفی / زیر آویز ، جرثقیل مونوریل یا سیستم بالابر ، جرثقیل دیواری یا جرثقیل لبه.

قیمت ورق سیاه آهن

قاب پنجره فولادی

فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت میلگرد

لوازم جانبی ساختمانی ممکن است از نظر ساختاری حیاتی نباشند ، با این حال ، آنها برای عملکرد فضا بسیار مهم هستند. این ظاهر کلی را به پایان می رساند. اینها چراغ های دیواری ، درها ، پنجره ها ، هواکش ها و … هستند.در اینکه ساختمانهای فلزی پیش مهندسی شده چقدر سودمند هستند شکی نیست.

قیمت میلگرد آجدار در مشهد

این نوع برنامه برای هر نوع پروژه مناسب است. این عناصر در مقایسه با روشهای معمول پروژه های ساختمانی بسیار ساده تر هستند.فولاد ریگان با سالها تجربه تخصص برتر صنعت پروژه های شما را ارائه می دهد. ما همچنین مجموعه ای از اجزای ساختمان ، قطعات و لوازم جانبی را برای ساختمانهای فلزی پیش مهندسی شده شما ارائه می دهیم! ما به بهتر ساختن پروژه های ساختمانی اختصاص داده ایم. اینجا را کلیک کنید تا هم اکنون محصولات گسترده ما را مشاهده کنید!

قیمت تیرآهن نیم پهن در تهران